Milujete gumové medvídky Haribo? Puma má speciální kolekci, která voní po cukrovinkách

Unikátní spolupráce mezi značkami Puma a Haribo bude v České republice v prodeji od července Puma

Čím v dnešní době ozvláštnit kolekce? Buď se můžete vydat cestou originálních designérů, kteří musí přijít z něčím novým, nebo existuje druhé řešení. Spojte se se známou firmou a propojte její produkt se svým. Výsledkem je zajímavá spolupráce, která má potenciál nalákat spoustu stávajících i nových zákazníků. PUMA se rozhodla pro navázání spolupráce s výrobcem světoznámých gumových medvídků – firmou HARIBO.

Přečtěte si také

Mobilní telefony slaví 30 let. Na začátku byly jen pro ty nejbohatší, dnes se bez nich neobejdeme
Mobilní telefony slaví 30 let. Na začátku byly jen pro ty nejbohatší, dnes se bez nich neobejdeme

Kolekce barevná jako samotní medvídci

PUMA tým se rozhodl do produktů promítnout šťastný svět HARIBO, inspiroval se proto barevnými gumovými medvídky a jejich balením. Výsledkem jsou hravé, bonbonově zbarvené produkty s originálním co-brandingem, mezi které patří nejen obuv, ale také trička, mikiny a další oblečení. Každý kousek je navíc doplněn visačkou s medvídkem.

Produkty z kolekce PUMA + HARIBO můžete pořídit od července v prodejnách Queens, Footshop nebo například na e-shopu značky Puma.

Kolekce HARIBO + PUMA je barevná jako samotní gumoví medvídci Puma

Puma není první firmou, která bude těžit z kooperace se známou společností

V minulosti byla spolupracemi známá hlavně firma Vans, která alespoň 1× ročně přišla s originální kolekcí. Dá se tedy očekávat, že jde o výdělečný business, do kterého se i PUMA rozhodla vstoupit. Značka Vans měla na svých produktech například motivy z Harryho Pottera či animovaného seriálu SpongeBob SquarePants.

Dále se Vans spojil s Disney ikonou Mickey Mousem nebo s filmovou klasikou Toy Story: Příběh hraček. Další z firem, která se rozhodla také kooperovat, je Levi’s. Tu si oblíbili milovníci Snoopyho.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz