Nespresso & Chiara Ferragni: Navštívili jsme unikátní kavárnu v Miláně!

Nespresso & Chiara Ferragni: Navštívili jsme unikátní kavárnu v Miláně. Kupi

Světoznámá blogerka a podnikatelka Chiara Ferragni spojila své síly s Nespressem. Výsledkem je unikátní limitovaná edice a také dočasná kavárna v Miláně. A právě tu jsme navštívili!

Přečtěte si také

Jak se změnilo složení játrových paštik za posledních 40 let? Česká klasika si v něčem pohoršila
Jak se změnilo složení játrových paštik za posledních 40 let? Česká klasika si v něčem pohoršila

Poseděli jsme v kavárně, na které Chiara spolupracovala

O víkendu jsme navštívili dočasnou kavárnu, která vnikla v návaznosti na spolupráci Chiary Ferragni s Nespressem.

Nachází se na Piazza del Carmine v Miláně a bude zde už jen do 18. července 2021. Otevřeno je denně, od 10 hodin do půlnoci. V nabídce jsou drinky a jídla vybraná přímo známou blogerkou a také káva s posypkou, na které jsou loga její značky.

Ceny občerstvení jsou srovnatelné s ostatními podniky v centru Milána. Za dvě hlavní jídla, pití a kávy jsme zaplatili necelých 40 euro. Produkty z kolekce Chiary tady ovšem nekoupíte, pro ně musíte do oficiálního obchodu.

Další dočasná kavárna se otevřela 22. června v Aténách.

Kavárně dominuje růžová barva, stejně jako výrobkům v limitované edici. Kupi

Unikátní limitka

Nespresso v květnu letošního roku přišlo s limitovanou edicí, kterou vytvořilo ve spolupráci se světově proslulou módní blogerkou a podnikatelkou Chiarou Ferragni.

Kolekci, do které patří kávovar, hrnek, termo hrnek a šlehač mléka, propojuje růžová barva a symboly očí, které jsou běžně k vidění v blogerčiných módních kolekcích. Všechny produkty byly dostupné pouze v buticích Nespressa, kde jsou v případě ČR téměř všechny vyprodané. Podle internetových stránek tak momentálně koupíte pouze kávovar.

Kromě doplňků pro přípravu a pití kávy Chiara Ferragni připravila také speciální recepturu na ledové espresso s kokosovým mlékem. Vršek nápoje zdobí růžová cukrová vata, která je nejen pomyslnou třešinkou na dortu, ale také dodává pro blogerku typickou růžovou barvu.

Hrnek seženete, ale...

O výrobky, které vznikly v rámci této spolupráce, byl zájem. A to dokonce takový, že například u nás Nespresso muselo omezit prodej výrobků z limitované edice na maximálně dva pro jednoho zákazníka. I tak byly šlehač a termo hrnek brzy zcela vyprodané.

S cestovními hrnky se ovšem také obchoduje. Stačí se podívat na prodejní platformu Vinted, kde hrnky z edice koupíte, avšak za několikanásobnou cenu.

Další fotky z kavárny v Miláně najdete na Instagramu

Kdo je Chiara Ferragni?

Narodila se 7. května 1987 v Itálii a roku 2009 s tehdejším přítelem Riccardem Pozzolim založila blog The Blonde Salad. Nejspíš ani jeden z nich tenkrát netušil, jakého úspěchu Chiara dosáhne. Už o dva roky později patřila mezi největší světové hvězdy v oblasti módy a sbírala jedno ocenění za druhým.

Na své přehlídky ji jako VIP hosta i modelku zvaly a dodnes zvou největší světové módní značky. V roce 2015 ji Forbes zařadil do uznávané rubriky 30 pod 30, do které vybírá úspěšné mladé lidi. V září 2017 se umístila na prvním místě v žebříčku tohoto časopisu Top Fashion Influencers. Vystupuje v pořadech, podniká s vlastní módní značkou, navrhuje nejen oblečení, je tváří vlasové kosmetiky Pantene a Mattel podle ní vytvořil dvě panenky Barbie.

Jak se zdá, Chiara je typ člověka, kterému se opravdu daří, na co sáhne. I její soukromý život, sdílený s více než 24 miliony uživatelů Instagramu, působí harmonicky. Ke konci roku 2016 začala chodit s italským rapperem Fedezem, který ji v květnu 2017 požádal o ruku přímo během koncertu v aréně ve Veroně. Pět měsíců před pohádkovou svatbou na Sicílii se páru narodil syn Leo, v březnu 2021 pak Chiara přivedla na svět dceru Vittorii.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz