Jaromír Jágr a další legendy v Kauflandu. Získejte celou sbírku samolepek do exkluzivní knihy

Získejte unikátní památku na MS v hokeji 2021. Kaufland

U příležitosti Mistrovství světa v hokeji si mnohé obchody připravily speciální akce. S Kauflandem založíte sbírku do alba legend, v Lidlu zase koupíte zmrzlinu ve tvaru puku nebo party balení brambůrek, které se hodí, až budete s přáteli fandit.

Přečtěte si také

Potraviny, které čistí cévy, pomáhají předcházet infarktu a mrtvici
Potraviny, které čistí cévy, pomáhají předcházet infarktu a mrtvici

Sbírejte legendy

Kaufland si pro své zákazníky připravil speciální dárek: 110stránkovou knihu plnou hokejových legend a historek, které se nedají najít na internetu.

Pořídíte ji pouze v Kauflandu s věrnostní kartou za super cenu 149 Kč. Nálepky pak koupíte najednou, nebo postupně posbíráte během svých nákupů, kdy za každý v hodnotě 350 Kč dostanete jeden balíček.

Koupením knihy s Kaufland Card se automaticky zařadíte do soutěže o dresy, šály a puky s podpisem Jaromíra Jágra.

Vyhrajte dárky s podpisem Jaromíra Jágra! Kaufland

Nezapomeňte na občerstvení

Lidl v aktuální letáku platném do 23. května nabízí potraviny a nápoje, které se k hokejovým utkáním budou rozhodně hodit – a to XXL balení světlého výčepního piva Krušovice v plechovce za 99,90 Kč, party balení Strážnických brambůrek za 34,90 Kč, vajíčkovou pomazánku XXL za 49,90 Kč, pečená žebra v marinádě za 24,90 Kč, tlačenku za 18,90 Kč a řadu dalších produktů.

V Bille koupíte za výhodné ceny balení po šesti kusech plechovek piva Gambrinus Originál nebo Radegast Rázná 10 za 74,90 Kč, a to do 25. května.

Fanděte, bavte se a nezapomeňte si u toho pochutnat!

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz