Trend jaro 2021: oblečení v odstínech růžové

Trend jaro 2021 Remix Global AD

Růžová paleta nemusí být nejjasnějším trendem (doslova i obrazně) na jaře roku 2021, ale je mimořádně jemná. Je to také jeden z nejvíce ženských způsobů, jak dosáhnout neformálního vzhledu v teplých dnech. Někteří z našich oblíbených návrhářů – Chanel, Giambattista Valli, Valentino – předvedli různé varianty růžové palety.

Přečtěte si také

Papriky jsou teď nejdražší v celém roce! Kdy konečně zlevní?
Papriky jsou teď nejdražší v celém roce! Kdy konečně zlevní?

Ponoříme se do remixshop.com, kde mají celou řadu oblečení v růžových odstínech pro každý vkus a příležitost.

Všechno začíná trenčkotem

Obvykle to všechno začíná trenčkotem v neutrálním odstínu – pravděpodobně to víte, pokud znáte historii Burberry – tentokrát vám nabízíme prolomit klasický béžový trenčkot s pláštěnkou v bledě růžové barvě.

Neoficiální oficiální top

Naše nabídka je halenka nebo košile, kterou lze stejně úspěšně nosit na formální akci, stejně jako v baru, který vy a vaši přátelé často navštěvujete na pár koktejlů… pokud je samozřejmě otevřený.

Pudrově růžová sukně je elegantní a univerzální kousek, který by ve vašem šatníku neměl chybět Remix Global AD

Čas na sukně a kalhoty

Který si vyberete, záleží jen na Vás – mini, maxi nebo asymetrický model někde mezi nimi, přiléhavé kalhoty nebo typ kraťasů? Novou mánií u nás na remixshop.com jsou nepochybně kalhoty s vykrojenými nohavicemi.

Romantické šaty v pastelových odstínech s odhalenými rameny jsou ideální na léto, nejen do společnosti Remix Global AD

Proč ne šaty?

Šaty jsou skrytou zbraní a v tomto případě mohou jemně dotáhnout neutrální vzhled. Zkombinujte to se svým oblíbeným trenčkotem a připravte se na sebe, abyste upřeli oči!

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz