Nevíte, čím ho na Valentýna překvapit? Tipy na vychytané dárky, které seženete v každém obchoďáku

Dárky na Valentýna pro muže nemusí být drahé bdcbethebest / Pixabay

Lámete si hlavu, čím na svátek zamilovaných obdarovat svého muže? Věřte, že i malou, milou drobností mu vykouzlíte úsměv na tváři. Největší radost bude mít z toho, že jste na váš společný den nezapomněly. Pár takových drobností, které stačí přidat k běžnému rodinném nákupu v hypermarketu, jsme pro vás a vaše muže vytipovali.

Přečtěte si také

Výroba džínů si bere vysokou daň: Na jedny kalhoty se spotřebuje 1 500 litrů vody
Výroba džínů si bere vysokou daň: Na jedny kalhoty se spotřebuje 1 500 litrů vody

Dárky pro mlsouny

Pokud je váš muž mlsoun, máte dárek na Valentýna prakticky vyřešený! Všechny obchody vám v tomhle ohledu jdou právě teď s akčními a slevovými nabídkami tak akorát na ruku – je přeci před Valentýnem. Kvalitní bonboniéry tak máte možnost pořídit za velmi přijatelné ceny a často také ve speciálním valentýnském balení!

Výběrem oblíbených čokoládových pralinek Lindt rozhodně nic nezkazíte. Kvalitní čokoláda v podobě jemných, lahodných bonbonů od předního švýcarského výrobce – to je sázka na jistotu. Poděkovat mu za společnou cestu životem můžete také třeba bonbonierou Merci nebo smyslnou Geishou, jejíž kombinace čokolády, drcených lískových oříšků a nugátové náplně je neodolatelný chuťový zážitek pro každého milovníka dobré čokolády.

A má-li rád sladké, ale po čokoládě by běžně nesáhl, mohly by jeho chuťové pohárky potěšit kokosové bonbóny Raffaelo. Kromě klasického bonbonierového balení je až do Valentýna možné sehnat tyto lehké a na jazyku se rozplývající kuličky také zabalené do krabičky ve tvaru srdce.

Pralinky jsou jasnou volbou pro mlsné muže Jill Wellington / Pixabay

Dárky pro pivaře

Pokud je váš muž pivař, s nákupem piv to bude v tomto období téměř stejně snadné – a protože je Valentýn speciální den, nabízí se ke koupi i speciální pivo. Místo běžného světlého ležáku tak sáhněte po tom pšeničném, tmavém nebo třeba ochuceném. Vybírat je lze snad v každém obchodu – a v některých z nich, jako třeba v Tescu, seženete i piva belgická, německá či ruská, a tak můžete pro svého partnera naaranžovat malou zahraniční ochutnávku

Nakoupené lahve lze sestavit třeba do tvaru srdce – a pokud se vám tento nápad nezdá příliš originální, můžete je poschovávat po bytě a zahrát si tak s partnerem na schovávanou. Věřte, že hledání piv posune tuto dětskou hru na novou úroveň. 

Speciální den si žádá speciální láhev

Víno je pro muže jako květina pro ženu

Pivo sice neocení, avšak dobré víno rozhodně neodmítne! Ani na takovéto muže nelze zapomenout. Až do 14. února je možné například v Lidlu pořídit za příjemnou cenu skvělá tuzemská vína, a to bílá i červená. Vyzkoušejte třeba tramín červený od vinařství Zlomek&Vávra či výběr z hroznů od Vinařství Waldberg.

Zajímavé a velmi chutné je pak také italské víno Cielo Primitivo Primasole Puglia, které se vyznačuje výraznou rubínovou barvou a ovocitě kořeněnou chutí s tóny fialek a angreštu. Až do 16. února ho navíc pořídíte v Albertu za zlevněnou cenu 109,90 Kč.

Víno je skvělý dárek nejen pro muže tookapic / Pixabay

Je libo něco trvanlivějšího?

I když jsou to vděčné a chutné maličkosti, které si můžete užít i společně, nejsou jedlé, jednorázové dárky tak úplně to, co hledáte? Tak co třeba vybrat muži nějakou toaletní či parfémovanou vodu – ideálně takovou, která bude vonět nejen jemu, ale i vám. U tohoto typu dárku nicméně počítejte s o něco vyšší cenou.

Za 699 Kč, což je pořád poloviční cena oproti té běžné, pořídíte v Rossmannu například 100 ml toaletní pánskou vodu Man od vyhlášené a muži velmi oblíbené značky Calvin Klein. A pokud jste připravené ještě přitvrdit, v obchodech Travel Free nabízí nyní parfémovanou pánskou vodu Bottled Hugo Boss s 25% slevou.

Avšak nezoufejte – sehnat se dají i levnější, a přesto velmi příjemně vonící kousky. Například drogerie Teta nabízí až do 15. 2. toaletní pánskou vodu STR8, která se běžně prodává za necelých 320 Kč, jen za 199,90 Kč. Další z levnějších parfémovaných vod je i Bruno Banani, která se dá nyní výhodně koupit jak v dm drogerii, tak i v Albertu, a to pod 250 Kč.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz