Oblíbená americká firma vyrábějící zmrzlinu přišla s novinkou pro psy

Ben & Jerry's Doggie Desserts Line Ben & Jerry’s

Znáte to – sednete si k televizi a uzobáváte oříšky, ale jakmile si toho všimne váš pejsek, už se ho nezbavíte. Proč jim ovšem nedopřát pochutinu, kterou si budou moci dát i oni a neuškodí jejich zdraví? V našem článku se dočtete, čím můžete svého domácího mazlíčka rozmazlit.

Přečtěte si také

Řetězce se předhánějí ve zvyšování mzdy a benefitů. Na kolik si nově přijdou zaměstnanci Lidu nebo Kauflandu?
Řetězce se předhánějí ve zvyšování mzdy a benefitů. Na kolik si nově přijdou zaměstnanci Lidu nebo Kauflandu?

Pivo a víno pro psy

Kde jsou ty časy, kdy psi ochutnávali pěnu přímo z půllitrů? Nyní už si mohou dát pivo, které vypijí až do dna.

  • Pivo Bottom Sniffer je přírodním produktem – skládá se z pampelišek, lopuchu, chmelu a kopřiv. Aby pejskům chutnalo, je k těmto rostlinným složkám přidána ještě zvířecí složka, konkrétně kuřecí aroma. 330 ml láhev můžete nakoupit za 99 Kč.
  • A pokud nejste fanoušci piva, nýbrž vína, můžete sáhnout po Posh Pooch Rose – růžovém „vínu“ pro psy – které stojí 109 Kč. Případně po proseccu, respektive jeho psí verzi „Pawsecco“. Woof & Brew Pawsecco white seženete od 94 Kč.

Firma Ben & Jerry's vyrábí psí zmrzlinu

Známá americká firma vyrábějící zmrzlinu Ben & Jerry’s ovšem přišla s ještě větší novinkou – zmrzliny, na kterých si opět pochutnají i pejsci. Jejich páníčci jim budou moci vybrat ze dvou příchutí:

  • dýňová se sušenkami
  • arašídové máslo s preclíky

Proč se firma Ben & Jerry’s zaměřila na tuto část trhu? Protože za posledních pět let došlo ke 44% nárůstu v sektoru psích pochoutek a obrat zde činí zhruba 117 miliard Kč. Zástupci firmy se vyjádřili, že zmrzlinu konzultovali s experty a doporučují, aby ji pejsci začali jíst pomalu: „Nejlepší bude, když pejskovi představíte zmrzlinu pomalu. Začněte s jednou lžičkou denně.

Aktuálně bude zmrzlina nabízena na americkém trhu, zdali se pak dostane i na ten evropský, ukáže čas.

Tradiční strava psů

Jste konzervativní typ a raději zůstanete u granulí, než aby váš pejsek jedl zmrzlinu a napájel se pivem a vínem? Které granule jsou právě v akci, najdete na Kupi.cz. Můžete pořídit například:

  • 10kg balení Darling Purina v Kauflandu do 2. února za 219,90 Kč (či za 198,90 Kč pro členy klubu)
  • 9kg balení Chappi se slevou 53 % (takže vás vyjde na 229 Kč) v Globusu do stejného data
  • 10kg balení granulí Friskies za 329 Kč v prodejnách Tesco až do 9. února