Oreo a Lady Gaga: Limitovaná edice sušenek nese motiv alba Chromatica

Oreo ve spolupráci s Lady Gagou představilo limitovanou edici příchutí a obalů inspirovaných albem Chromatica Oreo / Canva

Společnost Oreo se spojila s oblíbenou zpěvačkou Lady Gagou, aby vytvořily novou veganskou příchuť v limitované edici. Sušenky a jejich design jsou inspirovány novým zpěvaččiným albem Chromatica.

Přečtěte si také

Je čas osázet záhony i balkony barevným vřesem! Víte, proč je považovaný za symbol podzimu?
Je čas osázet záhony i balkony barevným vřesem! Víte, proč je považovaný za symbol podzimu?

Zpěvačka Lady Gaga a Oreo

Zatímco v Americe jsou nově k dostání sušenky v růžové barvě se zářivě zeleným vanilkovým krémem, v Evropě se zatím proměnil alespoň klasický modrý obal – ten tentokrát nese doteky růžového designu alba Chromatica s motivem škrábanců.

V rámci společného podniku se výrobce sušenek Oreo vedle nové řady sušenek stal také sponzorem zpěvaččiny nadace Born This Way Foundation, která je zaměřená na podporu duševního zdraví a dobrých životních podmínek mladých lidí po celém světě.

Podle firmy Oreo, která je vedena mateřskou společností Mondelez International, ožívá partnerství The Lady Gaga a Oreo v USA, Kanadě a Evropě prostřednictvím speciální edice sušenek. ,,Během posledních několika let se hudba stala klíčovým prvkem našeho záměru šířit více radosti a hravosti do světa prostřednictvím partnerství a zábavních služeb. Jsme absolutně nadšení naší nejnovější spoluprací s jednou z největších ikon popkultury této generace,“ řekl Justin Parnell, senior director společnosti Oreo v USA. 

Pestrobarevné sušenky v USA

V USA se nová řada sušenek inspirovala designem zpěvaččina nového alba – Lady Gaga sušenky jsou růžově zbarvené, obsahují zelený krém a na oplatce nesou tři vzory. Sušenky budou k dispozici v roce 2021 nejen v balíčcích plné velikosti, ale také v balení 6 balíčků sušenek, avšak pouze po omezenou dobu, tedy do vyprodání zásob.

  • Fanoušci známých sušenek v USA se navíc mohou zaregistrovat do klubu Lady Gaga a Oreo Stan, aby dostávali nejnovější novinky týkající se spolupráce inspirované Chromaticou.
  • V rámci kampaně by pak měli příznivci obou značek zasílat svým bližním povznášející „OREOgramové“ zprávy, navíc s příležitostí vyhrát různé doplňky, nebo dokonce zážitek se samotnou zpěvačkou.

Tip z Kupi.cz: Limitovanou edici sušenek Oreo & Lady Gaga najdete v aktuálním letáku Albert na Kupi. Balení 4×44 g můžete zakoupit za 34,90 Kč od 27. 1. do 2. 2. v jeho hypermarketech.

České oplatky Lina vsadily před lety na sportovce Facebook

České oplatky vsadily již dříve třeba na sportovce 

Spojení sladkostí a známých tváří není jen výsadou zahraničních značek. U nás například kampaň se sportovci v roce 2016 výrazně zvýšila podvědomí o značce Sedita, která vsadila u svých oplatků Lina na medailisty ze sportovního světa: Ester Ledecká společně s Ondřejem Synkem byli součástí obalů všech čtyř příchutí těchto oplatek. 

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz