Oreo a Lady Gaga: Limitovaná edice sušenek nese motiv alba Chromatica

Oreo ve spolupráci s Lady Gagou představilo limitovanou edici příchutí a obalů inspirovaných albem Chromatica Oreo / Canva

Společnost Oreo se spojila s oblíbenou zpěvačkou Lady Gagou, aby vytvořily novou veganskou příchuť v limitované edici. Sušenky a jejich design jsou inspirovány novým zpěvaččiným albem Chromatica.

Přečtěte si také

Skořápky od vajíček nevyhazujte. Budete se divit, jak dobře vám poslouží
Skořápky od vajíček nevyhazujte. Budete se divit, jak dobře vám poslouží

Zpěvačka Lady Gaga a Oreo

Zatímco v Americe jsou nově k dostání sušenky v růžové barvě se zářivě zeleným vanilkovým krémem, v Evropě se zatím proměnil alespoň klasický modrý obal – ten tentokrát nese doteky růžového designu alba Chromatica s motivem škrábanců.

V rámci společného podniku se výrobce sušenek Oreo vedle nové řady sušenek stal také sponzorem zpěvaččiny nadace Born This Way Foundation, která je zaměřená na podporu duševního zdraví a dobrých životních podmínek mladých lidí po celém světě.

Podle firmy Oreo, která je vedena mateřskou společností Mondelez International, ožívá partnerství The Lady Gaga a Oreo v USA, Kanadě a Evropě prostřednictvím speciální edice sušenek. ,,Během posledních několika let se hudba stala klíčovým prvkem našeho záměru šířit více radosti a hravosti do světa prostřednictvím partnerství a zábavních služeb. Jsme absolutně nadšení naší nejnovější spoluprací s jednou z největších ikon popkultury této generace,“ řekl Justin Parnell, senior director společnosti Oreo v USA. 

Pestrobarevné sušenky v USA

V USA se nová řada sušenek inspirovala designem zpěvaččina nového alba – Lady Gaga sušenky jsou růžově zbarvené, obsahují zelený krém a na oplatce nesou tři vzory. Sušenky budou k dispozici v roce 2021 nejen v balíčcích plné velikosti, ale také v balení 6 balíčků sušenek, avšak pouze po omezenou dobu, tedy do vyprodání zásob.

  • Fanoušci známých sušenek v USA se navíc mohou zaregistrovat do klubu Lady Gaga a Oreo Stan, aby dostávali nejnovější novinky týkající se spolupráce inspirované Chromaticou.
  • V rámci kampaně by pak měli příznivci obou značek zasílat svým bližním povznášející „OREOgramové“ zprávy, navíc s příležitostí vyhrát různé doplňky, nebo dokonce zážitek se samotnou zpěvačkou.

Tip z Kupi.cz: Limitovanou edici sušenek Oreo & Lady Gaga najdete v aktuálním letáku Albert na Kupi. Balení 4×44 g můžete zakoupit za 34,90 Kč od 27. 1. do 2. 2. v jeho hypermarketech.

České oplatky Lina vsadily před lety na sportovce Facebook

České oplatky vsadily již dříve třeba na sportovce 

Spojení sladkostí a známých tváří není jen výsadou zahraničních značek. U nás například kampaň se sportovci v roce 2016 výrazně zvýšila podvědomí o značce Sedita, která vsadila u svých oplatků Lina na medailisty ze sportovního světa: Ester Ledecká společně s Ondřejem Synkem byli součástí obalů všech čtyř příchutí těchto oplatek. 

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz