Žabka online: v Praze vám nákup přivezou domů do hodiny

Pohodový a bezstarostný nákup starším, hendikepovaným, ale i běžným lidem umožní prodejny Žabka v Praze Canva

Už na jaře síť prodejen Žabka spustila novou spolupráci – překvapivě díky pandemii. Spolu s Bolt Food nabízí nejrychlejší dovoz nákupu nejen běžných potravin domů do 60 minut. Bleskový nákup, který míří k zákazníkům rovnou před dveře, měl pomoci nejen během pandemie – cílem bylo vytvoření nejrychlejšího doručování online nákupů, které jsou však v případě Žabky zatím dostupné jen v Praze.

Přečtěte si také

Domácí sirupy, které vyženou bacily. Vyzkoušejte rýmovník či česnek
Domácí sirupy, které vyženou bacily. Vyzkoušejte rýmovník či česnek

Do hodiny u vás – pokud jste v Praze

Služba, která měla za úkol ulehčit život během pandemie. V běžné domácnosti díky ní mohlo dojít k omezení kontaktu a návštěv obchodu, zejména v případě karantény.

Nákup až domů má ovšem pomáhat i dál – usnadnit život nejen hendikepovaným uživatelům, ale i těm, kdo nechtějí nebo nemohou navštívit prodejny osobně. Doručení online objednávky do 60 minut je reálné díky spolupráci s rozvozcem Bolt Food, možnost je nicméně zatím dostupná pouze v Praze.

„Společnost Bolt nás oslovila s možností propojení online nákupů potravin. My máme portfolio potravin a Bolt zase platformu, přes kterou si zákazník může objednat potraviny domů či do kanceláře,“ sdělil médiím na jaře Radim Lunda, generální manažer obchodní sítě Žabka.

„Bolt Food je díky spolupráci s řetězcem Žabka první službou v ČR, která nabízí okamžité doručení potravin. Aplikace průběžně upozorňuje, jakmile Žabka objednávku přijme, nákup připraví i jakmile ji převezme kurýr. V aplikaci je díky GPS zobrazena aktuální poloha kurýra, a zákazník tak přesně ví, kde se kurýr nachází a kdy nákup dorazí,” dodal tehdy Roman Sysel, regionální manažer Boltu pro oblast střední Evropy.

Bezkontaktní doručení vám usnadní život nejen v karanténě cottonbro / Pexels

Jak probíhá online objednávka?

Podobně jako běžný nákup, jen z pohodlí domova. V aplikaci Bolt Food, která je běžné dostupná a uživatelsky přátelská, stačí vybrat ze sortimentu Žabky – tedy od potravin, lahůdek a kávy až po drogerii či kosmetiku. Pár kliknutí z pohovky tak může být náhradou fyzické návštěvy obchodu – zákazník dokončí objednávku a zaplatí online. Pak už stačí jediné – vyčkat na doručení kurýrem. Předání je navíc možné bezkontaktně.

Aplikace Bolt Food nenabízí jen rychlý dovoz nákupu, ale i objednání pokrmů například z oblíbené restaurace. V rámci spolupráce se nabídka restaurací, podniků a obchodů stále rozšiřuje, domů či do práce si tak můžete nechat doručit nejen pokrmy, nýbrž také třeba květiny nebo cukrářské výrobky. A co vy, využíváte služeb rozvozce?

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz