KFConzole: šikovná, designově povedená hračka kromě her nabídne i ohřev jídla

KFConzole. Nová herní konzole, nebo podařený žert? KFC

Řetězec rychlého občerstvení KFC překvapil – společnost nedávno představila první herní konzoli. Ano, čtete zcela správně – kromě lahůdek KFC míří do světa hraní. První televizní herní konzole byla světu odhalena krátce před Štědrým dnem.

Přečtěte si také

Obchody stahují z prodeje závadné vlašské ořechy, rozinky a med. Nemáte je doma také?
Obchody stahují z prodeje závadné vlašské ořechy, rozinky a med. Nemáte je doma také?

Ke hraní s šťavnatým, horkým kuřecím

KFConzole. Tak se jmenuje žhavá novinka, která překvapila fanoušky řetězce fastfoodu KFC. Herní konzole byla představena v době, kdy byly před Vánoci konkurenční značky beznadějně vyprodány. Marketingový tah? Možná. Vtip? Zatím rozhodně ne, vypadá to totiž, že to KFC s rozšířením pole působnosti myslí vážně. Nebo se pleteme?

Co dokáže KFConzole? Tahle šikovná, designově povedená hračka kromě her nabídne i udržování teplého občerstvení. Kromě herního systému totiž skrývá zásuvku na ohřev jídla, třeba oblíbených kuřecích kousků. A nejen jich. Pochutiny tak milovníkům hraní během průběhu hry nevychladnou. O ohřev se přitom stará důmyslné řešení, které jednoduše využívá zbytkové teplo přístroje. Jak se zdá, půjde o volbu pro opravdové fajnšmekry.

Důmyslné řešení přístroje umožní také ohřev jídla. KFC

Konzole vyniká nejen líbivým designem a propracovaným systémem, ale i bezpečnostním řešením – takovým, aby ohřev jídla neohrozil žádnou z částí hardwaru. V prodeji by se měla ukázat v průběhu roku, pokud se ovšem spíše neukáže, že se jedná o povedený žert vysmátého marketingového oddělení. Zatím však vše nasvědčuje tomu, že je možné začít se těšit

Tip: Dostali jste při čtení článku chuť na populární kuřecí kousky? Připravte si oblíbené stripsy doma. Kuřecí prsní řízky najdete v akci v supermarketech Albert za 109 Kč/kg do 3. 1. a Medailonky z prsních řízků BILLA do 31. 12. za 149,90 Kč.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz