Zahrádkáři, připravte se! Sezóna je tady a s ní slevy na zahradní vybavení

úroda ze zahrádky

Léto se blíží, krásné počasí je v plném proudu a to znamená jediné. Je čas vyrazit na zahrádku a pustit se do práce! Všechno hezky zvelebit, zasadit nové květiny, posekat zahradu, dát keřům letní sestřih… Víte, co všechno na své zahrádce potřebujete?

Přečtěte si také

V sobotu 16. října je Světový den chleba. Každý Čech ho sní za rok okolo čtyřiceti kilogramů
V sobotu 16. října je Světový den chleba. Každý Čech ho sní za rok okolo čtyřiceti kilogramů

Dejte domov svému nářadí!

Abyste se hned zprvopočátku na zahrádce nezbláznili, měli byste všem svým pomocníkům dát jejich vlastní domov. Místo, kam neprší, a vy si tam kdykoli pohodlně vezmete všechno, co právě potřebujete. A kdepak! Ani neuvažujte, že byste to všechno odklidili někam do sklepa nebo nedej bože na půdu! Takové věci do domu nepatří. Máme pro vás tip, který vás jistě potěší. Elegantní dřevěná zahradní chatka pojme veškeré náčiní a ještě zkrášlí váš pozemek! Dvoukřídlé prosklené dveře umožňují zaparkovat uvnitř i sekačku. My jsme pro vás našli v letácích na Kupi.cz chatku, která je právě v akci. Nabízí ji firma UNI HOBBY za necelých 24 000 Kč. Sleva trvá do 31. srpna. 

Sbírejte vodu!

Aby vaše zahrádka prospívala, je nutné dodržet několik zásad. Rozhodně byste měli mít nádobu na vodu, kterou pak rostliny zalijete. Používat donekonečna pitnou vodu je nejen nehospodárné, ale také drahé. Nádoba se obvykle umisťuje pod okap, odkud voda stéká. Tady platí, čím větší střechu máte, tím více vody dostanete. I když se jedná byť jen o přístřešek, zkuste vodu sbírat i pod ním. Buďte na suché léto připravení! Aby se vám voda sbírala lépe, máme pro vás tip na nádobu na vodu, která je právě ve slevě. Seženete ji už od 239 Kč v UNI HOBBY. Cena se odvíjí od objemu a doplňků, které se k nádobám dodávají. 

Pečujte o své keře!

Každý keř potřebuje jednou za čas zkrátit přerostlé větvičky. Stříháním se keř stává silnějším a hustším. Je tak odolný vůči nárazovému větru a jen tak něco ho neponičí. Pokud máte fantazii a druh rostliny to dovoluje, můžete si zahrát na Střihorukého Edwarda. Originální tvary keřů dodají vaší zahrádce na osobitosti. Abyste se však s větvičkami nemuseli trápit ručně, doporučujeme vám Aku nůžky na trávu a keře značky Fieldmann. Balení obsahuje dvě snadno vyměnitelné lišty. Širší a kratší lišta je určena pro úpravu okrajů trávníků, delší pro úpravu okrasných dřevin. Na jedno nabití lze střihat s nůžkami přibližně 30 minut. Obchod Electro World je nabízí až do 26. 6. za 649 korun.

Pozor na hadici!

Stálým pomocníkem v zahradách je hadice. Díky ní rozvádíte vodu po celém pozemku a nemusíte se trápit s těžkými konvemi. Aby vám hadice dlouho vydržela, musíte se o ni správně starat! Skvělým pomocníkem je vozík na zahradní hadici značky Gardena. Je praktický a snadno se s ním manipuluje. Pomocí navíjecího systému hadici už nikdy nezlomíte nebo nezkroutíte. Vozík je ve slevě za 1 690 korun. Pořídíte ho u firmy UNI HOBBY.

Zničili jste hadici?

Pokud vám hadice již po letech dosloužila, nebo jste se k ní nechovali právě nejlépe, nezoufejte! Zjistili jsme na Kupi.cz, že zahradní hadice je právě ve slevě. Hypermarket Albert ji nabízí za 299 korun. 

dejte pozor na rozkousanou hadici

Chraňte své ruce!

Ať se pouštíte do čehokoli, je důležité, aby vaše ruce zůstaly chráněné. Vyhněte se škrábancům a třískám. Pečujte o sebe a dopřejte si zdravou kůži. Vsaďte na pracovní rukavice, které firma UNI HOBBY zlevnila na 35 Kč. Kožené rukavice zajistí kvalitní ochranu, kterou nepronikne ani vosí žihadlo! 

Nenechávejte zeleninu venku!

Venku číhá plno škůdců, kteří by vám plodiny mohli zničit. Vyhněte se smutnému pohledu na okousaný salát od srnek, výkaly mezi ředkvičkami od sousedovy kočky nebo slimáky hodující na okurkách. Máme lepší řešení! Pěstujte zeleninu ve fóliovníku! Je mnohem menší naděje, že se do něj někdo dostane a vašim plodinám se tam bude lépe dařit. Našli jsme pro vás fóliovník za 249 Kč. Najdete ho v Penny marketu právě teď. 

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz