Kupi.cz spouští Vánoční soutěž s Kauflandem o nákupy v hodnotě 3 000 Kč, 1 500 Kč a 500 Kč!

Kupi.cz spouští Vánoční soutěž s Kauflandem o nákupy v hodnotě 3 000 Kč, 1 500 Kč a 500 Kč!

Kupi.cz vyhlašuje Vánoční soutěž o dárkové poukazy na nákupy dle vlastní volby v Kauflandu za 3 000 Kč, 1 500 Kč a 500 Kč! Sdílejte svůj nákupní seznam produktů z aktuálních letáků Kaufland a naplňte si lednici kvalitními potravinami zcela zdarma. Zapojte se do Vánoční soutěže a staňte se jedním ze tří šťastných výherců.

Přečtěte si také

Co se s tělem děje, když sníme plesnivé potraviny?
Co se s tělem děje, když sníme plesnivé potraviny?

O co soutěžíme

1. Cena: Poukaz na nákup v hodnotě 3 000 Kč
2. Cena: Poukaz na nákup v hodnotě 1 500 Kč
3. Cena: Poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč

Jak se zapojit 

1. Z aktuálního letáku Kaufland si přidejte do Kupi nákupního seznamu 3 věci, bez kterých se o Vánocích neobejdete.
2. V nákupním seznamu pak klikněte na „Sdílet“ a „Sdílet nákupní seznam pomocí adresy“.
3. Odkaz na váš nákupní seznam vložte do komentáře pod tento příspěvek na Facebooku a máte hotovo!

Z přidaných komentářů vylosujeme výherce a jejich jména oznámíme na našem Facebooku v neděli 20. 12. 2020 večer.

Tým Kupi.cz přeje hodně štěstí!

6 tipů, co si za výhru koupit

Kdybyste v naší soutěži vyhráli, co byste si za poukázku v Kauflandu koupili? Pokud se na vás usměje štěstí, inspirujte se tipy, za co výhru utratit. S výhodnými každodenními nákupy vám pomůže webová služba nebo mobilní aplikace Kupi.cz.

Silvestrovské pohoštění

Jak na Nový rok, tak po celý rok! Nadělte si na Silvestra štědré pohoštění. Sepište si seznam nejrůznějších delikates a ingrediencí, které budete potřebovat na přípravu tradiční čočky na kyselo či bramborového salátu a vyrazte nakupovat. Nezapomeňte také na pomazánky na chlebíčky a jednohubky nebo kvalitní šampaňské.

Novoroční předsevzetí bez investice

Není lepší investice než do sebe. A s výhrou 3 000 Kč na koupi čehokoliv ze sortimentu Kauflandu vás už žádné výmluvy nezachrání. Pokud se v novém roce rozhodnete jíst zdravěji, zhubnout, více číst nebo se častěji hýbat, v Kauflandu najdete vše, co k tomu potřebujete.

Vyřešte valentýnský dárek v předstihu

Čas běží hrozně rychle a ani se nenadějete a už budete přemýšlet, co své drahé polovičce pořídíte na Valentýna. Utraťte část výhry za překvapení pro partnera či partnerku. Ženám uděláte radost kytkou, kvalitní čokoládou, vínem nebo kosmetickým balíčkem a voňavou svíčkou. Pány určitě potěší kvalitní alkohol, kosmetika nebo speciální večeře při svíčkách, na kterou si vše potřebné koupíte v Kauflandu.

Valentýnskou večeří při svíčkách nic nezkazíte Canva

Odlehčete rodinnému rozpočtu 

Dárkový poukaz na 3 000 korun určitě uleví rodinnému rozpočtu. Podívejte se po dražších položkách, jako jsou tablety do myčky, prací prostředky nebo kvalitní maso. 

Tip: Kupi.cz je skvělý pomocník pro plánování a realizaci vašich nákupů. Doma si prohlédnete akční nabídky, vytvoříte nákupní seznam a v obchodě ho máte vždy při ruce v mobilní aplikaci. Ušetříte tím nejen peníze, ale i čas strávený při hledání akčního zboží.

Vše, co děti potřebují 

Jestli máte doma miminko nebo školáka, z výhry 3 000 Kč určitě zbyde něco i pro něj. V Kauflandu pořídíte vše od plenek přes dětskou výživu a kosmetiku až po hračky, školní potřeby či dětské oblečení.

Zútulněte si svůj domov

Někdy i malá změna vytrhne ze stereotypu. Udělejte si radost novými doplňky a vyberte si třeba hezké povlečení, ručníky, doplňky do koupelny, talíře, svíčky nebo polštáře do obývacího pokoje. Pokud nic z toho nepotřebujete, myslete prakticky a podívejte se, jestli vám doma nedosluhuje mop nebo pánev.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz