Dochází vám inspirace, co koupit dětem k Vánocům? Přečtěte si naše tipy z akčních letáků

Překvapení pro děti. Víte, z jakých dárků vybírat? Pixabay

Hledáte ty nejkrásnější dárky pro vaše děti? Přinášíme svěží inspiraci na vánoční překvapení, která vykouzlí jiskru v očích a kouzelný úsměv těch nejmenších. Jaké dárky tedy pořídit?

Přečtěte si také

Proč dát pozor na nákup vonných tyčinek? Představují riziko pro vaše zdraví
Proč dát pozor na nákup vonných tyčinek? Představují riziko pro vaše zdraví

Kdo si hraje, nezlobí

Určitě to dobře znáte – když si děti mají s čím hrát, máte alespoň malou chvíli pro sebe. Tak co takhle darovat kouzelné hračky? S nimi se totiž nikdy nespletete! Na malé princezny může pod stromečkem čekat kufřík s domečkem pro panenky, pro malé kovboje pak rozhodně nesmí chybět stavebnice nebo farma. Hračky, které zkrátka nestárnou.

Kreativita a tvořivost

Některé dárky jsou nejen potěšením pro děti, ale i pro rodiče. Zabaví vaše ratolesti a pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii. Pokud doma máte malé kreativce, pořiďte kouzelné tvořivé dárky. Můžete volit mezi různými kreativními sadami – od nářadí pro malé kutily, po korálkové sady pro drobné ručky vaší tvořitelky. Populární jsou také malířské sady. A že máte doma rebela či rebelku? Sada s tetovacími razítky nebo fixy zaručeně zaboduje. Ježíšku, to se povedlo!

Albert akční leták plný tipů na Vánoce nejen pro děti platí do 27. 12. 2020 Kupi.cz / Albert

Kouzlo bezpečí

Každé dítko by mělo mít svůj vlastní prostor, bezpečnou zónu, kam mají ve většině případů dospělí vstup zakázán. Nebo taky ne – možná budete pozváni na návštěvu jejich obrovského bunkru. Jak na to? Než vyrazíte na mini kolaudaci, zahrajte si na Ježíška. Pořídit můžete baldachýn nebo stylové teepee. S oběma vytvoříte nádherné zázemí pro hraní i odpočinek nejmenších – stačí přidat ozdoby, pár polštářků a hraček... a máte vyhráno!

Akční leták Globus, který je plný hraček platný do 24. 12. 2020 Kupi.cz / Globus

Chytré hlavičky

Větší děti mohou ocenit jedinečné vzdělávací a kreativní dárky, které nenásilnou formou posilují jejich um i vědomosti. Obdarujte ratolesti třeba hravou laboratoří, mikroskopem nebo modelářskou sadou. Co mají rády vaše děti? 

Tip: Hudební dárky pro malé talenty najdete v aktuálním letáku Globus. Vyberte třeba kytaru za 299 Kč, klávesy za 349 Kč nebo karaoke show 349 Kč. Platí do 24. 12.

Malé parádnice

Není to tak těžké, obdarovat holčičku, že? Stačí se poohlédnout po krásných malovacích a česacích hlavách, sadách dětských malovátek a dalších dívčích záležitostech, které potěší každou princeznu. Nebo má vaše malá raději autíčka? Ani to nevadí. Autodráhy pro kluky i holky, stavebnice nebo modely aut. A abychom nezapomněli, co takhle auto na dálkové ovládání?

Stylový dárek pro malé parádnice?

Aktuální akční letáky dětského zboží najdete na Kupi.cz Kupi.cz

Pro celou rodinu

Chcete si užívat zábavu společně? Podpořte s dětmi své vrásky smíchu u společenských her, které vykouzlí úžasné společné chvilky. Vyberte si hry podle věku a počtu dětí – a vychutnejte si zábavu, která vás spojí neviditelným poutem vysmátých okamžiků. Vybírat můžete od kvízů až po legrační hry. Jaká bude ta vaše?

Tip: Dárky z ráje hraček najdete v letácích Dráčik či WIKY na Kupi.cz. Inspirujte se a vybírejte srdcem. Jedině tak budou letošní Vánoce nezapomenutelné.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz