Pro něj: 5 tipů na dárky pro muže, se kterými se nespletete

Chytré hodiny potěší jako dárek nejen sportovce Canva

Vánoce se blíží, a tak na dveře klepe staré dobré dilema. Jaký dárek mu mám koupit, aby měl upřímnou radost? Záchranný kruh je tu – přinášíme jednoduchou inspiraci na zajímavé dárky pro muže. Potěší bratra, partnera, tatínka i kamaráda. Vybírejte chytře – je čas zabodovat!

Přečtěte si také

Potraviny, které čistí cévy, pomáhají předcházet infarktu a mrtvici
Potraviny, které čistí cévy, pomáhají předcházet infarktu a mrtvici

Kreativec kutil? Řezbářské nástroje překvapí

Má váš parťák nebo rodinný příslušník slabost po pořádné dřevo a často se motá v dílně? Pak se pravděpodobně nespletete s řezbářskou sadou, díky které se bude moci mazlit s dřevěným materiálem ještě o chlup více.

Řezbářské náčiní rozhodně neurazí, a navíc je tu šance, že vznikne radostný koníček či dokonce opravdový talent a láska na celý život. A na koho se pak bude vzpomínat? Na vás. A na letošní kouzelné Vánoce.

Co koupit k Vánocům cyklistovi? 

Pokud je vaše drahá polovička vášnivý cyklista, nejspíš ho nějakým novým dresem neohromíte. Kupte mu zábavnou deskovou hru Pélotone, která je plná humoru, napětí a zvratů. Zapojit do závodního dobrodružství napříč Francií se může až 12 hráčů. Hra je v českém jazyce a zachycuje počátky světových cyklistických závodů. Obsahuje příběhy a rozhovory s každým závodníkem, které si můžete přečíst v přiložené knížce nebo si je poslechnete jako předehru u dobrého vína, než se pustíte do plnění úkolů a sbírání vrchařských či sprinterských prémií. Cílem hry je protnout pásku v Paříži jako první. 

Co koupit vášnivému cyklistovi? Tip na dárek k Vánocům Pelotonegame.com

Když alkohol, tak jedině pořádný

Chcete mu nadělit lahev, která předčí jeho očekávání? Pak můžete vsadit na tak trochu jinou flašku – překvapte ho investičním alkoholem. Na rozdíl od běžného alkoholu jde o investiční lahve, jejichž cena (tedy pokud obsah nevypije) roste. Investiční lahve jsou skvělé pro muže, kteří sbírají kvalitní alkohol, ale i pro ty, které jen chcete potěšit při výjimečné příležitosti.

Tip: Muži milují elektroniku! Sportovec ocení nová sportovní sluchátka, chytré hodinky nebo poukaz na novou sportovní výbavu. Sledujte akční letáky na Kupi.cz – a nezapomeňte, že většina obchodů vám nadílku doručí až domů.

Dobrého rumu není nikdy dost

Správný muž o sebe pečuje

Muži ví své – i oni o sebe pečují a dbají na svůj vzhled. S tím souvisí i rostoucí poptávka po stylových barber shopech, tedy holičstvích pro muže, kde jim barbeři upraví vousy i vlasy. Barber shopy teď mají sice zavřeno, ale to vlastně nevadí – možná je ideální čas nadělit mu pod stromeček pořádnou výbavu – voňavou sadu péče o vousy a vlasy.

Kosmetika pro muže je určena speciálně pro mužskou pleť, jejíž potřeby se od té ženské liší. Přípravky taktéž pečují o vousy a citlivou pokožku pod nimi. Tento dárek je skvělý nejen pro všechny gentlemany a dřevorubce!

Zastřihovač potěší každého muže, který o sebe dbá

Je to gurmán? O něčem bychom věděli

Kdo říká, že dobroty se pod stromeček nehodí? Chcete-li mu udělat radost, můžete mu připravit takový vlastní balík plný všeho, co má rád. Kdepak tradiční dárkový koš – poskládejte si vlastní. Do balíčku lze pořídit mix všeho možného – třeba od semínek chilli po luxusní paštiku, víno, kosmetiku nebo prkénko na sýry.

Mix dobrot a dárků může v součtu stát jen pár korun, ale vypadat bude perfektně – a jak jej zabalíte, je jen na vás. Co třeba paleta, dřevěná bedýnka či truhla? Fantazii se meze nekladou. A jak ho překvapit maximálně? Pokud má oblíbenou zemi, do která rád cestuje, pořiďte mu tamní víno a pochutiny. Tematicky laděný dárkový koš rozhodně potěší. 

Věděli jste, že značkové prodejny Tescoma jsou otevřeny i v těchto dnech, kdy vláda omezila maloobchodní prodej? Využijte situaci, kdy jsou obchody prázdné a pořiďte svému partnerovi nové vychytávky do jeho someliérské sbírky. 

Luxusními sklenicemi na víno nikdy nezklamete

Zážitků není nikdy dost

Pokud chcete obdarovat akčního muže, můžete vsadit na zážitky. Vzpomínky mu nikdo nevezme, a navíc – nechceme vám napovídat, ale některé zážitky pořídíte i pro páry... takže vlastně tak trochu nadělujete i sobě. Adrenalinový bungee jumping, jízda luxusním autem nebo hrátky s bagrem? Dnes nic nemožného. Tak co, jaké Vánoce vykouzlíte?

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz