Pro něj: 5 tipů na dárky pro muže, se kterými se nespletete

Žena skrývá vánoční dárek před partnerem Canva

Vánoce se blíží, a tak na dveře klepe staré dobré dilema. Jaký dárek mu mám koupit, aby měl upřímnou radost? Záchranný kruh je tu – přinášíme jednoduchou inspiraci na zajímavé dárky pro muže. Potěší bratra, partnera, tatínka i kamaráda. Vybírejte chytře – je čas zabodovat!

Přečtěte si také

Znáte asijské vodní kaštany? Obsahují plno draslíku, krásně křupou a skvěle chutnají v dezertech
Znáte asijské vodní kaštany? Obsahují plno draslíku, krásně křupou a skvěle chutnají v dezertech

Kreativec kutil? Řezbářské nástroje překvapí

Má váš parťák nebo rodinný příslušník slabost po pořádné dřevo a často se motá v dílně? Pak se pravděpodobně nespletete s řezbářskou sadou, díky které se bude moci mazlit s dřevěným materiálem ještě o chlup více.

Řezbářské náčiní rozhodně neurazí, a navíc je tu šance, že vznikne radostný koníček či dokonce opravdový talent a láska na celý život. A na koho se pak bude vzpomínat? Na vás. A na letošní kouzelné Vánoce.

Nepotřebuje něco do dílny?

Co koupit k Vánocům cyklistovi?

Pokud je vaše drahá polovička vášnivý cyklista, nejspíš ho nějakým novým dresem neohromíte. Kupte mu zábavnou deskovou hru Pélotone, která je plná humoru, napětí a zvratů. Zapojit do závodního dobrodružství napříč Francií se může až 12 hráčů.

Hra je v českém jazyce a zachycuje počátky světových cyklistických závodů. Obsahuje příběhy a rozhovory s každým závodníkem, které si můžete přečíst v přiložené knížce nebo si je poslechnete jako předehru u dobrého vína, než se pustíte do plnění úkolů a sbírání vrchařských či sprinterských prémií. Cílem hry je protnout pásku v Paříži jako první.

Rozložená cyklistická desková hra Pelotonegame

Když alkohol, tak jedině pořádný

Chcete mu nadělit lahev, která předčí jeho očekávání? Pak můžete vsadit na tak trochu jinou flašku – překvapte ho investičním alkoholem. Na rozdíl od běžného alkoholu jde o investiční lahve, jejichž cena (tedy pokud obsah nevypije) roste. Investiční lahve jsou skvělé pro muže, kteří sbírají kvalitní alkohol, ale i pro ty, které jen chcete potěšit při výjimečné příležitosti.

Tip: Muži milují elektroniku! Sportovec ocení nová sportovní sluchátka, chytré hodinky nebo poukaz na novou sportovní výbavu. Sledujte akční letáky na Kupi.cz – a nezapomeňte, že většina obchodů vám nadílku doručí až domů.

Dobrého rumu není nikdy dost

Správný muž o sebe pečuje

Muži ví své – i oni o sebe pečují a dbají na svůj vzhled. S tím souvisí i rostoucí poptávka po stylových barber shopech, tedy holičstvích pro muže, kde jim barbeři upraví vousy i vlasy. Aktuální situace nemusí úplně nahrávat jejich návštěvám, ale to vlastně nevadí – možná je ideální čas nadělit mu pod stromeček pořádnou výbavu – voňavou sadu péče o vousy a vlasy.

Kosmetika pro muže je určena speciálně pro mužskou pleť, jejíž potřeby se od té ženské liší. Přípravky taktéž pečují o vousy a citlivou pokožku pod nimi. Tento dárek je skvělý nejen pro všechny gentlemany a dřevorubce!

Zastřihovač potěší každého muže, který o sebe dbá

Je to gurmán? O něčem bychom věděli

Kdo říká, že dobroty se pod stromeček nehodí? Chcete-li mu udělat radost, můžete mu připravit takový vlastní balík plný všeho, co má rád. Kdepak tradiční dárkový koš – poskládejte si vlastní. Do balíčku lze pořídit mix všeho možného – třeba od semínek chilli po luxusní paštiku, víno, kosmetiku nebo prkénko na sýry.

Mix dobrot a dárků může v součtu stát jen pár korun, ale vypadat bude perfektně – a jak jej zabalíte, je jen na vás. Co třeba paleta, dřevěná bedýnka či truhla? Fantazii se meze nekladou. A jak ho překvapit maximálně? Pokud má oblíbenou zemi, do která rád cestuje, pořiďte mu tamní víno a pochutiny. Tematicky laděný dárkový koš rozhodně potěší.

Kosmetická sada pro péči o vlasy a vousy. Yves Rocher

Zážitků není nikdy dost

Pokud chcete obdarovat akčního muže, můžete vsadit na zážitky. Vzpomínky mu nikdo nevezme, a navíc – nechceme vám napovídat, ale některé zážitky pořídíte i pro páry... Takže vlastně tak trochu nadělujete i sobě. Adrenalinový bungee jumping, jízda luxusním autem nebo hrátky s bagrem? Dnes nic nemožného.

Tak co, jaké Vánoce vykouzlíte?