Alza dnes zlevnila 1,3 milionu kusů zboží v rámci akce Black Friday. Levněji pořídíte LEGO i alkohol

Black Friday je jedním z největších nákupních svátků – slevy při něm nabízí mnoho prodejců Canva

Black Friday pomyslně startuje každý rok vánoční sezónu. Lidé již tradičně vyčkávají s nákupy dárků na druhou půlku listopadu, kdy startuje jedna z největších slevových akcí roku. V Alze dnes zahájili ostrou vánoční sezonu spuštěním největšího Black Friday v historii. Do kampaně zařadila Alza téměř 10 000 položek, mezi kterými je vůbec poprvé i zboží partnerů z programu Alza Dropshipment. 

Přečtěte si také

Vyzvednutí balíku kdykoli chcete: výdejní boxy zavede PPL i Česká pošta
Vyzvednutí balíku kdykoli chcete: výdejní boxy zavede PPL i Česká pošta

Více než 1,3 milionu kusů zboží v hodnotě přesahující 1,6 miliardy korun dala Alza do letošního Black Friday. V nákupní akci je zahrnuto o 50 % více položek než loni a ve srovnání s rokem 2016 je růst více než šestnáctinásobný. Alza tak spustila historicky největší Black Friday ve své historii.

„Kromě tradičních vánočních dárků, mezi které patří hračky značek Lego nebo Mattel, jsme připravili také širokou nabídku z oblasti IT a elektroniky. Díky zapojení dropshipmentových partnerů se podařilo přidat oblíbené segmenty auto-moto, hobby a zahrada, hračky či sport,“ prozradila tisková mluvčí Alzy Daniela Chovancová. Kromě Česka dnes Alza spustila slevy i na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Německu a ve Velké Británii.

Věděli jste, že…

  • Osmidenní nákupní maraton v období Black Friday a Cyber Monday představuje v České republice podíl 6,6 % z celkových ročních prodejů?
  • 44 % Čechů, kteří se výprodejů zúčastnili, je hodnotí kladně?
  • Zákazníci si nejčastěji stěžují na to, že zlevněný je jen okrajový sortiment a slevy jsou ve skutečnosti dost malé? (zdroj: Picodi.com)
Alza dnes zlevnila 1,3 milionu kusů zboží v rámci akce Black Friday. Levněji pořídíte i vybraný alkohol Alza.cz

Poprvé je také v Black Friday Alzy prémiový alkohol s nabídkou téměř sta produktů světových značek, mezi kterými nechybí Jack Daniel's, Johnnie Walker, Jim Beam, Diplomático, Zacapa, Don Papa, Baileys, GlenDronach, Laphroaig nebo Bushmills.

Kde osobně vyzvednout zboží z Alzy?

  • Pro vyzvednutí objednávky rozšířila Alza síť bezkontaktních výdejních schránek: Alzaboxů. Celkově jich nyní provozuje více než 530, z toho přes 350 v České republice, téměř 140 na Slovensku a 30 v Maďarsku. V době panující pandemie se totiž osvědčují jako jeden z nejbezpečnějších způsobů doručení. Naprosto bezkontaktní vyzvednutí trvá pouhých pár sekund a schránky se při každém závozu dezinfikují.
  • Kamenné výdejny fungují i v době nouzového stavu, takže si svou zakázku může zákazník přijít vyzvednout na jednu z poboček Alzy.
Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz