Známe vítěze MasterChef Česko 2020: Romanův recept na perník zabodoval. Pavlínu zradil cheesecake

Kuchařská soutěž MasterChef Česko 2020 již zná svého vítěze Nova TV

Po více než půlroce známe výherce televizní soutěže MasterChef Česko 2020. Vítězem této kulinářské show se stal talentovaný Roman Staša. Ve finálovém duelu porazil Pavlínu Lubojatzky o jeden bod a stal se hvězdou večera. Kromě výhry půl milionu korun si odnáší i kontakty a velké plány do budoucna.

Přečtěte si také

Velkoobchod stahuje hned dva nebezpečné výrobky: Maso s olovem a grilovací klobásky s úlomky kovu
Velkoobchod stahuje hned dva nebezpečné výrobky: Maso s olovem a grilovací klobásky s úlomky kovu

Rodák ze Zlína Roman Staša, který se živí jako kondiční trenér a je bývalým juniorským hokejovým reprezentantem, ve finále televizní show zabodoval. V posledním kole se rozhodl riskovat a zatímco jeho sokyně Pavlína vsadila na klasiku – cheesecake s výraznou chutí citrusů, Roman zvolil netradiční dezert. O vítězi největší kulinářské show v Česku MasterChef 2020 tak rozhodl perník s ganáží s foie gras.

Jak už to v každé soutěži bývá, ani MasterChef nebyl výjimkou. Vítězem mohl být jen jeden ze soutěžících, tím se stal Roman, který překonal Pavlínu o jediný bod.

Rodák ze Zlína Roman Staša se stal vítězem MasterChefa 2020 Nova TV

Tip: Pavlíně z MasterChefa sázka na cheesecake nevyšla, vyzkoušejte si raději připravit ten podle našeho videoreceptu: Nepečený cheesecake jen ze 4 ingrediencí 

Originální recept na vítězný perník Romana z MasterChef bohužel nemáme

Jak naloží vítěz MasterChefa s výhrou?

Půl milionu korun je částka, kterou vítěz finálového večera bude mít k dispozici pro plnění si svého dalšího snu. Jak naloží Roman s výhrou? Restauraci neplánuji, ale místo toho jsem si udělal svou značku a jde o koncept toho, že budu k lidem chodit vařit domů, když si mě objednají, abych se k nim dostal co nejblíže. Je to pro mě důležité, aby lidi viděli, že nejsme jen televizní kuchaři, ale že jsme hlavně lidi. Obyčejným klukem zůstávám a myslím, že tento projekt, který je na internetu pod mým jménem, může mít smysl, prozradil vítěz soutěže MasterChef Roman Staša

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz